Twoje ciało mówi o Tobie wszystko.

Twoje ciało opowiada Twoją historię, osobowość, tajemnice, wątpliwości, emocje, nawet Twój prawdziwy wiek!

Czy wiesz kiedy jest najlepszy moment, żeby się temu przyjrzeć? Właśnie dziś. A wiesz dlaczego z dużym prawdopodobieństwem tego nie zrobisz? Ponieważ to jest zapisane w Twoim ciele…

Jest to oczywiście też zapisane w głowie. Załóżmy jednak, że ona zaczyna już rozumieć, że najlepszy moment to ‘tu i teraz’. I ‘czas się za siebie wziąć’. Mimo tego – ciało potrafi Cię powstrzymać.

Jak myślisz, co się stanie jeśli zatrzymasz się w przejściu między dwoma pokojami (przodem do jednego, tyłem do drugiego), zamkniesz oczy i chwilę pooddychasz? Bezruch? Czy wychylisz się w którąś stronę? Zrób to i zastanów się co i dlaczego się dzieje.

A teraz – znów z zamkniętymi oczami – pomyśl o czymś, co bardzo chcesz zrobić (ja pomyślę o kawie – uwielbiam ją robić i pić 🙂 Coś się dzieje? I dalej – pomyśl o czymś, czego bardzo nie chcesz zrobić. Coś się zmienia w Twoim ciele?

Napisz do nas o Twoich doświadczeniach. Ciężko Ci się zabrać za siebie, ale czujesz, że to najwyższy czas? Myślisz o tym o dłuższego czasu, ale coś Cię powstrzymuje? Czekasz na lepszy moment?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *